Belmond » Promoakce

Promoakce

Naše agentura zajišťuje pro firmy i pro jednotlivce komplexní servis a technické zázemí pro promoakce, team buildingy, pro firemní prezentace, pro kulturní akce. Akce jsme schopni vymyslet, připravit, uspořádat a zorganizovat jakoukoliv akci.

V minulosti jsme realizovali:

Hostesky v obchodě

Do obchodního centra jsme vytipovali, našli, smluvně zavázali hostesky typu, dle přání zákazníka, které prezentovali zboží a rozdávali letáky.,

Belmond agentura promo akce

Kampaň značek - Lidl, Penny

Pro obchodní řetězec Lidl jsme zorganizovali akci na dětské dny. Za nákupy si návštěvníci obchodu sbírali body, které mohli na dětský den směnit na vstupenky do atrakcí pro děti - trampolína, nafukovací hrad, facepainting a další zábavné programy.

Belmond agentrua Promoakce

Koncert na náměstí

Organizujeme a zajišťujeme koncerty. Od nasmlouvání kapely (máme spřátelené), přes stavbu podia, nasvětlení, nazvučení, zavezení aparatury, nástrojů, cateringu, připojení elektřiny, moderování až po závěrečný úklid.

Belmond půjčovna reklamní Áčko

Reklamní Áčko

Pojízdný i stacionární reklamní nosič v jednom disponuje na každé straně a nasvíceným billboardem o rozměrech (5,40 x 2,60m). Reklamní plochy lze polepit nebo ně připevnit banner, který je osvětlen pomocí halogenů, čímž je reklama skvěle viditelná i při snížené viditelnosti nebo tmy. Více informací na půjčovna reklamní áčko.

Oslovte nás - nabídneme Vám individuální řešení Vašich problémů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší priorita!

Belmond Group - tradice již 20 let.