Belmond » Doprava » Balení a distribuce

Balení a distribuce

Navrhujeme a sami realizujeme distribuci POS, reklamních materiálů a zboží ke koncovému příjemci.

Materiály určené k distribuci přijmeme na naše temperované sklady a poté je rozdělíme, nakompletujeme, zabalíme a oštítkujeme dle předem domluvených dispozic.

V daném distribučním termínu zboží dopravíme vlastními vozy na určená místa a předáme příslušným osobám. Dodání je vždy až na místo, které určí příjemce. (sklad, kancelář a pod.)

DDS - Direct Distribution System

mapaJedná se o předem naplánovanou víceúčelovou jízdu jednoho nebo více vozidel. Tento systém je využíván reklamními agenturami a společnostmi, které se zabývají instalací reklamních materiálů a předmětů. Materiál nejen rozvezeme, ale zároveň instalujeme na předem schválená místa, pořídíme fotodokumentaci a vyřídíme veškerou administrativu spojenou s instalací produktu. (Reklamní akce a kampaně na čerpacích stanicích, výstavy, závody, kulturní a společenské akce).

BALENÍ

Balení zboží dle jeho charakteru zajišťujeme do kartonových krabic, které po naplnění oštítkujeme přesnou adresou příjemce a na přání i logem Vaší firmy. Kartony jsou vždy ze všech stran zalepeny lepící páskou a na přání též plastickou páskou. Při převozu velkého objemu zboží k jednomu příjemci je zboží vyskladněno na EUR paletách a zajištěno strečovou fólií. Kusové zásilky v malých obalech, letáky a zboží s vysokým nárokem na zabezpečení balíme do thermofolií na naší nové balící lince.

  • Veškeré balení všech druhů zboží, určených k pozemní nebo letecké přepravě
  • Balení tiskovin do termofolie ve formátu do A2
  • Balení do kartonových krabic, zajištění bezpečnostní PP páskou s ocelovou sponou
  • Balení na EUR palety
  • Balení na nestandardní palety
  • Zajištění páskou a strečovou folii

SKLAD

Pro krátkodobé skladování máme k dispozici temperovaný sklad vybavený manipulační technikou, regálovým systémem a důkladným zabezpečením.

NOVINKA:

Pro zvýšení bezpečnosti přepravovaného zboží jsme zakoupili novou balící páskovací soupravu UTILPACK XL pro 15 mm PP pásky. Vhodné pro balení elektroniky a balíků se zvýšeným nárokem na bezpečnost.

Oslovte nás - nabídneme Vám individuální řešení Vašich problémů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší priorita!

Belmond Group - tradice již 20 let.